O NAS

Przesłanie naszej firmy zawiera się w słowach “Prawdziwe domy, sprawdzone technologie“. Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie i współczesne technologie, staramy się pomagać Klientom wznosić domy spełniające ich aspiracje.

Główny zakres działalności naszej firmy

Projektowanie

Nadzór budowlany

Obsługa zawiązana z rzeczoznawstwem oraz opinia biegłego sądowego w zakresie budownictwa lądowego przy sądzie okręgowym w Bielsku-Białej

Inspektor nadzoru

Doradztwo techniczne

Projekty indywidualne (na zamówienie) wykonujemy na terenie powiatów: cieszyńskiego, jastrzębskiego, pszczyńskiego, żywieckiego i bielskiego. Natomiast zakupione nasze projekty gotowe wysyłamy do klienta na terenie całego kraju. Istnieje także możliwość adaptacji projektów gotowych do działki.

Firma Gac-Bud założona została w 1977 roku z siedzibą w Górkach Małych. Działalność opierała się na pracy zasadniczej, jaką było wykonywanie prac budowlanych, w połączeniu z działalnością w zakresie projektowania i nadzorowania. Lata 1977-1985 to przede wszystkim indywidualne projekty budynków mieszkalnych – jednorodzinnych, pensjonatowych, szklarni przemysłowych oraz budownictwa inwentarskiego. W 1999 roku powstał także oddział naszej firmy w mieście Strumień.

Działalność w kolejnych latach, aż do dnia dzisiejszego, wzbogacona była o projektowanie w zakresie budynków mieszkalnych wielorodzinnych, apartamentowców, budynków w zabudowie bliźniaczej, budynków w zabudowie szeregowej, projekty hal stalowych, stacji benzynowych, stacji gazowych, pawilonów handlowych, myjni samochodowych, obiektów sportowych, zmian sposobu przeznaczenia budynków na lokale usługowe, budynków rekreacyjnych oraz obiektów budownictwa rolniczego. Obok działalności projektowej przez cały okres istnienia zajmujemy się również rzeczoznawstwem oraz opinią biegłego sądowego w zakresie budownictwa lądowego przy sądzie okręgowym w Bielsku Białej.