Kwiecień 2020
Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie i współczesne technologie, staramy się pomagać Klientom wznosić domy spełniające ich aspiracje.

Realizacje w zakresie projektowym

Początek działalności sprowadzał się do opracowywania projektw przystosowań i indywidualnych projektw budownictwa mieszkaniowego-jednorodzinnego, terenu Podbeskidzia (powiat cieszyński, bielski). Rozwj drobnego handlu sprzyjał powstawaniu projektw obiektw rolniczych typu szklarnie. Nasze realizacje to szklarnie w Skoczowie, Harbutowicach, Pruchnej oraz Dębowcu, o łącznej powierzchni 5 ha. Podstawowa praca związana z budownictwem rolniczym owocowała opracowaniem wielu obiektw rolniczych takich jak silosy na kiszonkę, hali magnezu, czy modernizowaniem obr. Naszą znaczącą realizację obiektu rolniczego stanowi projekt ubojni brojlerw w Pruchnej.

Rejon Podbeskidzia niewątpliwie posiada wiele walorw turystycznych, stąd też w naszej firmie powstały projekty obiektw rekreacyjnych, takich jak pensjonat hotelowy w Ochabach, czy też pensjonat hotelowy w Brennej. W zakresie obsługi motoryzacji, powstały projekty 6-ciu stacji paliw w rżnych miejscach, łącznie ze stacjami LPG. Z realizacją potrzeb parafian, wiązała się rozbudowa kościoła w Grkach Wielkich. Wymienione tutaj przykłady stanowią tylko część faktycznie zrealizowanych projektw. Istotny jest fakt, że 70% naszej działalności projektowej, stanowią projekty domw mieszkalnych jedno i wielorodzinnych.

Realizacje w zakresie wykonastwa

Nasza działalność wykonawcza, to wzniesienie około 60 domw mieszkalnych jedno i wielorodzinnych o rżnych kubaturach. Modernizacja hal przemysłowych o powierzchni 4000 m2, modernizacja obory na 250 dpj., pomieszczenia wystawowe i biurowe o powierzchni 300 m2.


Realizacje w zakresie nadzorowania

Nadzory od początku działalności na około 400 obiektach.
Oceny techniczne i opinie biegłego - stosownie do zleceń.

orologi replica rolex replica